FACE LIFTING – TROCHĘ PLASTYKI

FACE LIFTING – TROCHĘ PLASTYKI

Pojęcie face liftingu jest znane każdemu. Nie wszyscy jednak połączyli by je z motoryzacją. Dla wielu ludzi (całkiem słusznie) pojęcie to kojarzy się z dokonaniami chirurgii plastycznej.

Dokładne tłumaczenie face liftingu to podniesienie skóry twarzy. Zabieg ten jest coraz bardziej rozpowszechnionym w wielu klinikach. Jak ma się jednak skóra twarzy do naszych samochodów? Otóż ma!

Nie tylko nasz wygląd zewnętrzny potrzebuje ulepszenia i odświeżenia. Jak wiadomo dla każdego miłośnika samochodów – kosmetyka pojazdów to bardzo ważna dziedzina. Na czym polega więc ten zabieg w świecie czterech kółek? Również do ulepszania, zmieniania i …odmładzania! Niewiarygodne? Po co? Bzdura! – zapewne nie jeden z nas właśnie tak pomysłał. W samochodowym face liftingu chodzi o ulepszanie i dodawanie nowosześniejszego wyglądu starym modelom. Jeśli nie jest gotowy jeszcze następca pełen innowacji pod każdym względem, odmładza się jego poprzednika dodając mu kilka nowych elementów, ciekawszy wygląd, aby był gotowy nadal walczyć z konkurencją.

Podsumowując owy kosmetyczny zabieg, warto również zaznaczyć, iż nowy wygląd wcale nie oznacza nowego wnętrza. A przecież to wnętrze jest najważniejsze!